The secret

19. ledna 2011 v 19:16 | Estrius |  Filmy
Když jsem poprvé viděl tenhle film, připadalo mi to jako utopie. Říkal jsem si, že by bylo fajn, kdyby to tak fungovalo, ale nefunguje. Abych ale mohl zaujmout svůj postoj opravdu pevně, rozhodl jsem se, že to vyskoušim na nějaký kravině. Mam rád manga a tak jsem si řek - mam mango, mam mango, mam mango.... Nijak urputně jsem na tom nemyslel a o to víc mě překvapilo, když mi táta večer přinesl dvě manga. A ne že by to dělal často.
Tak jsem si řekl, že tak skusim přemýšlet. Někdy to vyjde a někdy ne, nebo ne hned, ale když už nic jinýho, připadam si mnohem šťastnější.
Taky jsem to aplikoval na zkoušku z psychologie. A povedlo se. Taky jsem zjistil jednu dobrou věc co se zkouškového týče (A to si dobře pamatujte děti, takový moudra ze mě nepadaj každej den :)  " Když jdete ke zkoušce, musíte si vsugerovat, že to umíte, protože pak o tom u zkoušky přesvědčujete už jen jednoho člověka :D"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Faitheen Faitheen | 20. ledna 2011 v 15:28 | Reagovat

zajímavý... taky sem na to přibližně před týdnem koukala.. ale nedokoukala kvůli limitu na megavideu... ale zatim se mi bohužel nepodařilo o něčem se úplně přesvědčit, asi si to kazim pochybnostmi, jenže jak se jich zbavit :P a taky sem šla ke zkoušce, snažila sem si vsugerovat že to zvládnu, ale bohužel sem to zpackala... i když těsně.. :) možná byl tentokrát proti mně úplněk... :D

2 XMachr and James Heather XMachr and James Heather | 21. ledna 2011 v 16:17 | Reagovat

No vidíš a mě aby se něco povedlo musím si říkat je to všechno zku*vený to vůbec nedám a zároveň si okolí musí myslet, že to určitě nedám a pak se to povede. Optimistický postup mi nikdy nevyšel.... Ale jsou takový optimisté. Třeba jeden povídal: chtěl jsem se naučit tetovat tak jsem poslal přání vesmíru a koupil si knihy o tetování a neučil jsem se tetovat. Po čase přijde, že se mu to zanítilo a tak mu ruku amputovali, ale že je to dobře protože se mu splní další jeho sen, mít bionickou paži.

3 Estrius Estrius | 22. ledna 2011 v 4:22 | Reagovat

Faitheen: Chce to nejprve aplikovat na nějakou blbinu. mě to teda vcelku vychází. Ne vždycky, ale dost často a za dost nepravděpodobných okolností :) je to jen v hlavě.
XMachr and James Heather: Musíš u toho vysílat ty vlny ... :))))
No vidíš ve všem zlym se dá vidět něco dobrý... ne... odvolávam... byl to cvok .... :D :D :D

4 Kissacka Kissacka | E-mail | 25. ledna 2011 v 21:33 | Reagovat

Tenhle film jsem sice neviděla, ale viděla jsem jiný starší a četla tu starou kultovní knihu Moc podvědomí, což je vše založené na stejné myšlence... ovšem dle mého je to přehnané. Pouze stará myšlenka, kterou se řídí duchovné založení lidé převedená do více materiální úrovně(ne-li materialistické při touze po penězích a majetku apod.). Ta původní mylšenka je totiž v tom, že člověk může být šťastný jen pokud myslí pozitivně a pak tedy může mít vše , co chce. Jenže u duchovně založených lidí to není nic hmotného, ale pouze duchovní bohatství. A to rozhodně funguje, pokud se člověk skutečně snaží. Platí pak to znamé "všechno jde, když se chce". Ale jestli se takhle dá dosáhnout materiálních věcí, to už je otázka nu...

5 Estrius Estrius | 26. ledna 2011 v 9:36 | Reagovat

Kissacka: jenže duchovně založení myslí na duchovní naplnění a ne na peníze a to taky dostávají, neni to tak? Jinak materiální věci mi vycházej... zatim... vychází mi toho dost, jen se přemoct a naladit se na tu správnou vlnu. To moc neovládam , mé špatné já mi to úspěšně kazí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama