Co mě dneska potěšilo, nebo rozesmálo?

Alf

10. dubna 2011 v 9:45 | Estrius
Včera jsem si koupil polštářkoidního rudýho psa Alfa vycpanýho takovou tou kuličkovou náplní. Po dlouhý době jsem se vyspal, nebolí mě za krkem, prostě paráda :)

Počasí

9. února 2011 v 19:44 | Estrius
Krásný počasí a tříhodinová procházka se psem a ségrou.

Na větvi

8. února 2011 v 15:14 | Estrius
Dneska jsem po dlouhý době vylezl na strom. Svítilo sluníčko, s vlasy si pohrával vítr, a já viděl na celý město a ještě dál. V hlavě mi hrály Nickelback a pod stromem vytrvale štěkal můj pes. V tu chvíli jsem si byl absolutně jistej, že jednou (a nebude to trvat dlouho) najdu někoho, koho budu milovat a on mě. A pak si půjdeme na ten strom sednout spolu. Ale psa necháme doma :)

Škola a ryby

5. února 2011 v 15:04 | Estrius
Včera jsem si byl nechat prodloužit zkouškový období, protože jsem neudělal jeden předmět. Ale naše studijní mě ještě pochválila, že prej na to jak jsem furt nemocnej dost válim :)
No a jinak jsem dneska vyčistil ségře a kvárko s rybama, teda jsou úplně mimo, že vidí ven... a koukam, že druhá ségra je uplně mimo, že vidí dovnitř. Sedí před tim a kouká na ně :D

Zápočet

27. ledna 2011 v 11:38 | Estrius
HU- RÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam zápočet z pedagogiky, sice za minimální počet bodů, ale MAM, supééér, už jsem přestával doufat !!!!

Vana

22. ledna 2011 v 4:12 | Estrius
Asi před půl hodinkou jsem vylez z vany, kde jsem se nějakou dobu rozvaloval v horké vodě a vonném olejíčku při svíčce a krásně uklidňující hudbě. Jsem hezky uvolněn, jen kdyby se mi povedlo usnout...
Já vim, vám možná vana nepříde jako revoluční vynález, ale u mě na bytě je sprcha s bojlerem na pět litrů a to mi věřte - potom je člověk jako v nebi :)

Blog

19. ledna 2011 v 18:13 | Estrius
Potěšilo mě, že jsem si založil tenhle blog :)
 
 

Reklama